Giffká, ktoré vystihujú moju prácu programátora

Keďže v poslednej dobe nemám veľa času, ani motivácie na písanie článkov a trávim viac času prácou, zazdieľam aspoň moje dojmy z mojej práce.

Začína to takto:

praca

Pokračuje takto:

sleeping-at-work

A končí takto:

frustrovanost

sam

Kolegovia programátori, vidíte sa v tom?

Čoskoro si budem musieť dať opäť pauzu od programovania. Sedieť celé dni za počítačom, nemať takmer žiadny sociálny kontakt (kvôli homeoffice), nedostatok pohybu, slnka a čerstvého vzduchu, to je veľká záťaž na celý organizmus (fyzicky aj psychicky).

Aj keď priemerne pracujem len 4 hodiny denne, aj to stačí na to, aby som bol po pár mesiacoch programovania dostatočne zfrustrovaný a potreboval pauzu od sedenia za počítačom.

Články som síce poslednú dobu nepísal, ale pribudlo zopár nových videí: https://www.youtube.com/channel/UCLVljhTmpMkhSGUBId-2HwA

Čo bude so mnou nasledujúce dni je otázne. Nachádzam sa na životnom rázcestí a možno o tom niekedy napíšem, alebo natočím video… nechajte sa prekvapiť :)

Pekný požehnaný deň želám,

Hare Krišna


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥