Som Venušan

Berte prosím tento článok trochu s rezervou. Idem si v ňom trochu zasnívať o svojom milovanom domove – o Venuši. Už neviem presne pri akej príležitosti ma kamoška nazvala Venušan. Zaujalo ma to, tak som si vygooglil ako taký Venušan vyzerá. A zistil som, že vyzerám veľmi podobne ako Venušan.

Štíhla postava, svetlá pleť, blond vlasy,… keby si oholím bradu, vyzerám ako Venušan.

Život na Venuši

Zo zaujimavosti som začal hľadať aký je život na Venuši. Narazil som na článok, kde jedna duša astrálne cestovala na Venušu a popisuje v ňom život na Venuši: http://www.ashtarcommandcrew.net/group/lifeonvenus#ixzz4Aevah0Uv

Prečo nevidíme život na Venuši? Prečo si myslíme, že je to mŕtva planéta, príliš horúca pre akúkoľvek životnú formu? Venušania žijú vo vyššej dimenzii, ktorá je pre nás neviditeľná. Venušania sú tak duchovne vyspelí, že sú pre nás prakticky neviditeľní.

Prvý dojem z Venuše

Venuša je veľmi živá, krásna planéta. Všetko je tam také živé, krásne. Cítil som sa tam veľmi príjemne, ako doma. Na Zemi som sa tak dobre ešte necítil. Všetci Venušania sú večne mladí. Žijú večne. Majú fyzické telo podobne ako ľudia na Zemi, ale žijú večne. Všetci vyzerajú tak na 22 rokov a nosia biele uniformy. Keď som sa dostal na Venušu, povedal som si: “Wow! Tak som konečne tu!“. Bolo to veľmi vzrušujúce. Bol som veľmi rozradostený. Ale to nebolo dobré, pretože to bol nízky druh radosti. Takže som neprešiel testom emočného tela. Na Venušanov som pôsobil ako opica, ktorá práve dostala banán a skáče od radosti. Moje šťastie bolo stále trochu zvieracie, no to je pre nás pozemšťanov prirodzené a Venušania to chápali. Tak ma zobrali na prehliadku Venuše.

Spoločenské rozdelenie

Na Venuši nie je žiadna vláda. Nie sú tam žiadne ministerstvá. Žiadna politika. Nemajú prezidenta. Každý Venušan je sám sebe pánom. Nemajú žiadne krajiny/štáty. Venuša je jedna veľká krajina. Nemajú pasy, vlajky, národnosti, hranice. Nemajú súdy pretože každý je sám sebe sudcom. Peniaze na Venuši nenájdete. Venušania pracujú hlavne na duchovnom rozvoji. Kamkoľvek idú, tam sú doma. Venušania nemajú ego. Kdekoľvek je ego, tam je karma. Ak je niekde karma, potom je tam polícia, sudcovia a väzenie. Tieto veci nepoznajú. Oslobodili sa od týchto vecí veľmi dávno. Nemajú zbrane ako napríklad guľomety, tanky, lietadlá, aby mohli bojovať. To je založené na strachu a strach je ego.

Väčšina ľudí na Zemi hovorí: “Dokonalý komunizmus neexistuje“. Ale na Venuši hovoria: “Aby sme mohli mať dokonalý komunizmus, musíme sa zbaviť ega“. Venušania nepotrebujú žiadnych politikov, ktorí by im zabezpečovali potrebné veci. Zabezpečia si to prirodzene sami. Každý Venušan je veľmi duchovný. Vďaka zbaveniu sa ega mohla na Venuši vzniknúť dokonalá spoločnosť.

Venušania

Venušania sú inteligentní. Majú auru lásky, pretože nemajú ego. Dokážu lietať. Majú úplnú kontrolu nad vitálnym, astrálnym, mentálnym, kauzálnym a fyzickým telom. Sú čisté bytosti s rôznymi zaujímavými schopnosťami. Energiu pre život získavajú z rastlinnej stravy, zo vzduchu a z kozmickej energie. Nezneužívajú zvieratá. Žijú s láskou. Najdôležitejší aspekt Venuše je láska. Riadia sa intuitívne a pocitovo. Pocity sú jediná skutočná realita. Žijú v mieri, v súlade s božím zámerom. Sú neustále šťastní. Dokážu komunikovať telepaticky. Rozprávajú oveľa menej ako ľudia na Zemi.

Náboženstvo a vzťahy

Náboženstvo je to isté ako svetlo. Je to svetlo života. Toto svetlo vidia všade – v Bohu, v sexuálnej energii. Keď vidia krásnu ženu, nemajú erotickú mentalitu ako ľudia na Zemi. Na Venuši majú k sebe veľký rešpekt založený na vedomí, nie na fyzickej kráse. Náboženstvo pre nich znamená byť zjednotený a byť vždy vo svojom vnútornom chráme. Nepotrebujú žiadnu náboženskú organizáciu.

Ich náboženstvo sú tri kroky revolúcie vedomia:

1. krok je zneškodnenie ega. Nemajú ego ako také, ale stále majú akýsi zárodok ega a sú si toho vedomí. Neustále sa očisťujú. Ich myseľ je osvietená. Po zneškodnení ega slúžia Vyššiemu zámeru, nie egu.

2. krok – každý manželský zväzok je založený na alchýmii. Všetky manželstvá sú vedomé. Neexistujú rozvody. Kedysi dávno Venušania žili ako ľudia na Zemi, ale ich evolúcia vedomia prebehla oveľa rýchlejšie ako na Zemi. Na Venuši je každý alchymista.

3. krok je posvätná služba a bezpodmienečná láska.

Zákony

Venušania majú len 24 zákonov. Majú tak málo zákonov preto, lebo dokázali povzniesť a oslobodiť svoje vedomie.

Medicína

Každý je doktor a liečiteľ. Dokážu liečiť nie len seba, ale aj planétu.

Životný postoj

Venušania hovoria: “Moje fyzické telo nie je môj pán. Môj Otec je môj pán. Môj otec je ten, ktorý vie. Slúžim môjmu Otcovi. Som večný služobník svojho Otca. On je pán, nie ja”. Na Venuši znamená Otec/Matka to isté ako na Zemi Boh. Venušania sú veľmi pokorní a jednoduchí. Nie sú pyšní, nepodvádzajú a nechvastajú sa.

Vzťah k životnému prostrediu

Venuša nie je znečistená, pretože Venušania nikdy nepoužili benzín, či naftu. Nie preto, že by nemali, ale preto, že nechcú znečisťovať svoju planétu. Využívajú solárnu energiu.

Technológia

Spýtal som sa: “Čo hovoríte na pozemskú technológiu? Počítače, lietadlá, raketoplány a iné?” Jeden majster mi povedal: “Technológia na Zemi je mentálne retardovaná technológia. Myslíte si, že ste civilizovaní. Myslíte si, že ste pánmi sveta. Čo si myslíte keď cestujete na Mesiac? To je porušenie vesmírneho zákona. Keď bytosti žijú v duchovnej kultúre a duchovne rastú, dostávajú tajomstvá a kľuče k vytvoreniu dokonalej technológie. Medziplanetárne cesty sú posvätné. Každý vo vesmíre vie cestovať. Ale cestovanie iba na mentálnej/intelektuálnej úrovni je nebezpečné.”

Kontrola prírody

Venušania sú králi a kráľovné a vládnu aj nad prírodou. Kedykoľvek chcú dážď, vtedy prší. Kedykoľvek chcú mraky, je zamračené. Ak chcú slnečno, je slnečno.

Dimenzia

Žijú v štvrtej dimenzii. V starovekých časoch boli v tretej dimenzii. Tieto dve dimenzie sú ešte stále fyzické. Troj dimenzionálny svet je podvedomý, nie vedomý. Dnes veľa ľudí na Zemi žije vedome. Väčšina ľudí žijúcich vedome sú v štvrtej dimenzii. Na Venuši sa Venušania zjednotili, všetci sa dostali do štvrtej dimenzie. Ilúzia oddelenosti zmizla a stali sa jedným. Všetci ťahajú za jedno lano. Žijú v raji. Venuša je okúzľujúca planéta.

Venušania občas navštívia Zem, pretože chcú zdieľať svoje poznanie. Inkarnujú sa na Zem ako ľudia, aby pomohli ľudstvu v ich evolúcii. Chcú odovzdať správu ako sa dá žiť inak a varovať ľudstvo, aby sa nad sebou zamyslelo.

Zdroj: http://www.ashtarcommandcrew.net/group/lifeonvenus#ixzz4Aevah0Uv

https://news.godsdirectcontact.net/be-spiritual/the-destiny-of-the-planets-revelations-on-mars-venus-and-earth/

Dojmy

Po prečítaní o Venušanoch a živote na Venuši som ostal v nemom úžase. Na Venuši je presne taký život, aký si predstavujem. Niekomu sa to môže zdať ako pekná rozprávka, no somnou to rezonuje akoby to bolo reálne. Mám veľmi silné podozrenie, že som naozaj Venušan. “Venušania občas navštívia Zem, pretože chcú zdieľať svoje poznanie. Inkarnujú sa na Zem ako ľudia, aby pomohli ľudstvu…” – S tým sa plne stotožňujem. Som tu preto, aby som šíril duchovné poznanie, aby som pomáhal ľuďom uvedomovať si čo svojim počínaním spôsobujú. Podobne ako Ježiš, Buddha, Gándhí a iní. Vraj aj Nikola Tesla bol Venušan. Jeho mám tiež veľmi rád.

Od dnes ma môžete volať Venušan :) Ale netrvám na tom, že som Venušan. Len sa stotožňujem so životom a vedomím popísaným v tomto článku.

PS: To, že cítim, že mám podobnú misiu ako Ježíš, Buddha, či Gándhí neznamená, že sa povyšujem. Jednoducho cítim, že je to moja úloha a že som na jej plnenie vyzretý (mám potrebné vedomie). Aj keď niekto si môže myslieť, že som vyzretý do psychiatrickej liečebne :))) A samozrejme sám sa mám ešte čo učiť. Netvrdím, že som dokonalý.

PPS: Nie som sám, ktorý má potrebu pomáhať ľuďom uvedomovať si ako žijú a čo spôsobujú. Je nás tu na Zemi veľa. Možno si niektorí z nich práve prečítali tento článok. Budem rád keď sa ozvete.


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥

 • http://poslys-pochop-prozij.wz.cz/ Vénya Luna

  No, myslím, že vydělování se ze společnosti a považování se za něco víc je produktem velmi chorobného ega. Je to jedna z mnoha věcí, co lidi sráží ze správné cesty. Plus se vždycky musím upřímně smát, když někdo přisuzuje určité vzhledové vlastnosti určitě- tj. na různém stupni vyspělým jedincům. Vždycky mi to někoho připomene ( a není to Ježíš,Gandhí ani Nikola Tesla :D). Úniky z reality jsou fajn (sama mám pár textů, kde zpívám, že jsem možná víla) ale rozhodně není dobré říkat:nojoo, já jsem ták duchovně vyspělý, a navíc blonďák, to já budu určitě něco víc! 😀 Na toto má fajn názor i Alue Loskotová, ač ji jinak z mnoha důvodů již nečtu, ve své druhé knize Svítání.

  • http://hromnik.com Tomáš Hromník

   Hneď na začiatku článku je veta: “Berte článok trochu s rezervou…” Na konci článku som si trochu uletel, priznávam 😀 Ale nemohol som si pomôcť. Popis života na Venuši somnou tak rezonuje akoby to bol môj domov. Nejedná sa o povyšovanie. Keby sa chcem povyšovať, vyzeralo by to trošku inak. Nikdy si necítila, že nepatríš na Zem? Nikdy si necítila, že si iná ako ostatní ľudia? Tu vôbec nejde o nejaký pocit nadradenosti, ale o pocit odlišnosti “Som iný”. Poznáš deti indigo? Deti svetla? Hviezdne deti? Myslíš si, že sú to len ezoterické výmysly? Poznáš nejaké indigo/hviezdne dieťa?

   • http://poslys-pochop-prozij.wz.cz/ Vénya Luna

    Ten život, co je tam popisován, je naprosto normální a rezonoval by snad s každým člověkem, který má trošku probuzené vědomí (a už vůbec nezáleží, jestli je blonďatý či černovlasý). Domnívám se, že život výše popisovaný je normální a běžný a mám pocit, že někdo, kdo žije jinak je ten (přinejmenším) “divný”. Myslím, že je skutečně produktem ega se vydělovat a považovat se za něco jiného, než jsem. Hodně lidí si myslí, že jsou (převtělení) andělé, víly, venušani, plejáďani apod., aby se nemuseli ztotožňovat s lidma, kteří jim z nějakého důvodu nerozumí nebo jsou jiní. Prohlašování se za něco jiného je však krok vedle na jejich cestě. Jsou to jen iluze a pouhé nálepky, které ego tak rádo dává. Narodili jsme se jako lidé a jimi tu teď jsme, a jako lidé teď tady můžeme nejvíce prospět a pomoci těm ostatním být uvědomělejší. Měl by si brát zodpovědněji to, co zde píšeš. Může sem chodit hodně lidí, kteří se určitým způsobem hledají a v tom můžou být tvé mnohé články nápomocné. Jestli si ale přečtou tento a zjistí, že si o sobě můžou začít myslet, že jsou bytost z jiného světa (protože to přece tááák sedí) tak to nevytváří jednotu, ale oddělenost. Všichni jsme lidé a jako lidé jsme se tu narodili, abychom tu prospěli. Já znám indigové dítě, ale ono tu je a mění život můj a život ostatních lidí, aniž by říkalo, že je z jiné planety. Je to člověk ze Země, takový, jakým se bude postupně stávat většina. To je můj názor.

    • http://hromnik.com Tomáš Hromník

     “Myslím, že je skutečně produktem ega se vydělovat a považovat se za něco jiného, než jsem.” – Presne tak. Preto má veľa ľudí pocit, že sú toto telo. Má v tom prsty ego. Naša skutočná totožnosť je tá, ktorú cíti naše srdce. A veľa ľudí cíti, že sú na Zemi len na návšteve. Možno je to ilúzia, možno nie. Pozri si film Nádherná Zelená. Tam je návšteva Zeme mimozemšťanmi pekne ilustrovaná. A presne vystihuje moje pocity. Netrvám na tom, že som Venušan. Len sa stotožňujem so životom a vedomím popísaným v tomto článku.

     • http://poslys-pochop-prozij.wz.cz/ Vénya Luna

      Já si nemyslím, že jsem tělo :D. Ale narodila jsem se sem v lidském obalu a tehdy tu budu prospěšná. Nikoli tehdy, když budu svoje lidství popírat a říkat, že jsem někdo jiný a tak dělat kroky vedle k oddělenosti. V tom má prsty ego :D. Kdybychom to měli navíc brát úplně dopodrobna, tak není ani žádná totožnost :). Ale to záleží na tom, jak moc detailně se o tom bavíme. Na návštěvě jsme na Zemi všichni. Protože “zemřeme” a jdeme zase jinam (v případě existence duše). Mně jen přijde chorobné považovat se za nějakou nadlidskou bytost, neboť mi to implikuje povyšování a oddělování se. Život a vědomí popisované v článku je normální, není nijak překvapivé se s ním ztotožňovat, viz můj předchozí komentář. Film Nádherná Zelená jsem viděla někdy před pěti lety a nic nového mi nepřinesl. Krom toho, že je mizerně natočený a příběh není nic moc, je taky příliš didaktický a též vykazuje jisté známky a implicitní zkazky o tom, že být člověk (tj. mít obal člověka) je něco míň. A ani si nemyslím, že většina lidí je taková, jakou ten film popisuje. Jak říkám v komentáři, já neznám celou většinu. Jinak ale chápu a vnímám tvou větu v komentáři, že na tom venušanství netrváš. To je, myslím, dobře.