Najšialenejšie konšpiračné teórie hovoriace o Septembri 2015

Sú ľudia, ktorí majú záľubu v konšpiračných teóriach. Sú ľudia, ktorí považujú konšpiračné teórie za šialené a nepravdepodobné. Konšpiračné teórie vyzerajú na prvý pohľad dôveryhodne, dávajú zmysel a je ľahké uveriť im. V poslednej dobe narážam na konšpiračné teórie ohľadom septembra 2015, konca sveta a posledného súdu. Je ich ako húb po daždi. Ak si naštudujete o Septembri 2015 viac, získate taký nadhľad a toľko variácií, že sa vám z toho hlava zakrúti. Nebudete vedieť čomu veriť a čomu nie. Pri niektorých vám bude behať mráz po chrbte a prichytíte sa, že máte otvorené ústa od úžasu.

Tip: v texte článku odkazujem na rôzne užitočné stránky (oranžový text), ak si chcete naštudovať viac, klikajte na tie odkazy.

Upozornenie: účelom tohto článku nie je šírenie poplašných správ. Informácie v tomto článku sú z veľkej časti vymyslené. Čo je a čo nie je pravda sa dozvieme koncom Septembra 2015.

V skratke

September 2015 má byť veľmi búrlivý a ľudstvo vraj čakajú udalosti, ktoré za celú svoju existenciu nezažilo. Teórie ako “CERN chce cestovať v čase”, “CERN chce otvoriť portál do inej dimenzie”, “(fingovaný) Príchod mimozemšťanov”, “Veľké prírodné nešťastie” – ktoré môže byť (fingovaný) pád asteroidu do Atlantického Oceánu a následná tsunami, prasknutie priehrady Hoover Dam, pád dolára a následná hospodárska kríza akú ľudstvo nezažilo, biblické predpovede posledných dní,… fúúúha.

CERN otvára portál

CERN chce otvoriť akýsi portál do inej dimenzie a cestovať v čase. Momentálne sa snažia zreprodukovať veľký tresk, vytvoriť antihmotu, cestovať v čase a dokonca pokúsiť sa dostať do inej dimenzie. Ak vytvoria portál do inej dimenzie, čokoľvek odtiaľ môže prísť do našej reality a môžu poslať čokoľvek do reality na druhej strane portálu, povedal Sergio Bertolucci, riaditeľ výskumu v CERNe. Šialené, šialené, hodné konšpiračnej teórie, ktorá žiaľ až taká konšpiračná nie je. Ďalšie spustenie veľkého urýchľovača častíc je plánované na September 2015 s oveľa väčším výkonom ako doteraz.

Trochu viac info, kresťanského strašenia a kontrolovaní ľudí temnou hmotou:

Plán USA po páde dolára

USA už dávno vie, že je v sračkách až po uši. Vie, že bublina, ktorú nafukujú, praskne čoskoro (13. September). Aby svetová veľmoc nestratila svoju moc, musí vymyslieť plán na jej udržanie. A tu začínajú veci naberať na obrátkach. Tieto veci záhadným spôsobom pasujú do biblického proroctva o posledných dňoch. Ako si USA môže udržať svoju moc?

Vojna, alebo fingovanejší spôsob, alebo oboje

Ak dolár prestane mať hodnotu, môže začať drancovať ostatné krajiny, ako to robili doteraz, alebo vymyslí fingovanejší plán. Najväčší podvod v dejinách ľudstva. Čo to asi tak môže byť? Konšpiračné teórie hovoria, že dvojičky si odpálili sami Američania a zvalili to na teroristov, aby mali dôvod na vojnu. Ak toho boli naozaj schopní, sú schopní všetkého. Nemajú hraníc a sú schopní obetovať milióny životov, aby si udržali svoju moc. Sú schopní nafingovať prírodnú katastrofu, ktorá zabije milióny ľudí. Pád dvojičiek bude oproti tomuto mrňavá udalosť.

Čo tým dosiahnu? Momentálne ťažko povedať. To je na ďalšie zamyslenie, na ďalšiu konšpiračnú teóriu. Každopádne ak to príde, bude to veľké… všetky predpovedané udalosti majú nastať v čase, kedy bude v USA pápež. Súvisí to nejak s ním. Pápež bude okrem iného hovoriť o klimatických zmenách.

Kapitola 13 zjavenia Jána hovorí:

12 A vykonáva všetku moc prvej šelmy pred ňou a pôsobí, aby sa zem i tí, ktorí bývajú na nej, klaňali prvej šelme, ktorej to smrteľná rana bola uzdravená. 13 A robí veľké divy, takže aj ohňu dáva zostupovať z neba na zem pred ľuďmi. 14 a zvodí tých, ktorí bývajú na zemi, pre divy, ktoré sú jej dané urobiť pred šelmou, a káže obyvateľom zeme, aby spravili obraz šelme, ktorá mala ranu od meča a ožila. [ZJ,13]

Po prečítaní týchto slov som ostal sedieť s otvorenými ústami od úžasu.

12 A vykonáva všetku moc prvej šelmy pred ňou a pôsobí, aby sa zem i tí, ktorí bývajú na nej, klaňali prvej šelme, ktorej to smrteľná rana bola uzdravená. [ZJ,13]

Znamená to, že pápež je jedna šelma a Obama druhá šelma? Aby sa ľudia klaňali prvej šelme, ktorej smrteľná rana bola uzdravená – “smrteľná rana bola uzdravená” – USA sa povzviechajú zo smrteľnej rany kolapsu nejakým zázrakom, ktorého súčasťou bude pápež.

13 A robí veľké divy, takže aj ohňu dáva zostupovať z neba na zem pred ľuďmi. [ZJ,13] – oheň z neba na zem -> asteroid.

14 a zvodí tých, ktorí bývajú na zemi, pre divy, ktoré sú jej dané urobiť pred šelmou, a káže obyvateľom zeme, aby spravili obraz šelme, ktorá mala ranu od meča a ožila. [ZJ,13] – Ak nastane (fingovaný) pád asteroidu do Atlantického oceána, následné tsunami zabije milióny ľudí na východnom pobreží Južnej a Strednej Ameriky. Je možné, že tsunami zasiahne aj východné pobrežie Severnej Ameriky, kde bude zrovna pápež s Obamom. No pravdepodobne tsunami Severnú Ameriku nezasiahne, lebo tam bude pápež, ktorý bude hovoriť o božej vôli, zázraku,… necháme sa prekvapiť 23. a 24. Septembra.

23 september 2015 google

19 A dám vidieť zázraky hore na nebi a znamenia dole na zemi, krv a oheň a dymovú paru. [SK,2] – “krv a oheň a dymovú paru”, žeby výbuch sopky? Yellowstone?

20 Slnce sa obráti na tmu a mesiac na krv, prv ako príde deň Pánov, veľký a slávny. [SK,2] – “Slnce sa obráti na tmu” – Po výbuchu veľkej sopky (supervulkán) jej popol zahalí oblohu a spôsobí klimatické zmeny na niekoľko rokov. “a mesiac na krv” – zatmenie mesiaca a následný krvavý mesiac vychádza na 28. september 2015.

“prv ako príde deň Pánov, veľký a slávny” – očakáva sa príchod Ježiša, no jeho príchod nie je presne známy:

Bdejte, lebo neviete ani dňa, ani hodiny” [Mt 25, 13]

Proroctvo o príchode Pána si môžete prečítať v Matúšovi 24: http://www.bible.sk/sk/ekumenicky/matus/24

Ešte dýchate? Držte sa, šialená jazda konšpiračných teórií pokračuje.

Fingovaný príchod mimozemšťanov

Druhá konšpiračná teória znie, že nafingujú príchod mimozemšťanov. Títo mimozemšťania sa môžu javiť ako dobrí a možno tiež prídu s riešením celosvetovej krízy. Nechajú jednoducho ľudí očipovať a tieto čipy nahradia peniaze. Ten, kto sa nedá očipovať, nebude môcť nakupovať ani predávať prakticky nič. Jediná možnosť pre ľudí, ktorí odmietnu očipovanie, bude vytvorenie samostatne fungujúcej komunity nezávisle od systému. Tieto čipy budú akási značka antikrista, znamenie šelmy. O znamení šelmy hovorí Biblia:

16 A spôsobí to, aby všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i sluhom dali ryté znamenie na ich pravú ruku alebo na ich čelo, 17 a aby nikto nemohol ani kúpiť ani predať iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo počet jej mena. [ZJ,13]

Toto znamenie šelmy sa bude zdať ako jediné východisko z bezradnej situácie, no v konečnom dôsledku pôjde zase len o zotročenie ľudí tak ako tomu bolo doteraz. Ten, kto prijme toto znamenie šelmy, bude podľa Biblie naveky zatratený [ZJ 14, 9-11].

Mimozemská hrozba

Ďalšia možnosť je, že pri príchode mimozemšťanov ich vykreslia ako nepriateľov sveta, tým pádom bude celý svet spoločne bojovať proti jednému fiktívnemu nepriateľovi. Môžu sa inšpirovať slovami Ronalda Regana, ktoré predniesol na Valnom zromaždení OSN 21. septembra 1987:

“V našej posadnutosti rivalitou v týchto časoch často zabúdame ako veľmi sú ľudia jednotní. Možno potrebujeme nejakú vonkajšiu, univerzálnu hrozbu, ktorá by nám pomohla uvedomiť si naše spoločné puto. Občas premýšľam ako rýchlo by naše rozdiely vymizli, keby musíme čeliť spoločnej mimozemskej hrozbe.”

Mimozemská hrozba môže byť asteroid, mimozemšťania,… čokoľvek, čo by ľudstvo spojilo aspoň na chvíľu. Treba nájsť spoločnú hrozbu, aby sa ľudia zjednotili.

Biblický antikrist má hlásať jednotu a lásku. Bude sa javiť ako dobrý, no v skutočnosti je to veľký podvod.

Amíci môžu zo zúfalstva vymyslieť a urobiť čokoľvek. Nemáme ani tušenia, čo všetko majú za ľubom… http://endtimesforecaster.blogspot.sk/2015/07/33-things-you-need-to-know-about.html. Každopádne to bude viesť k akémusi “Novému poriadku sveta”.

Prečo je Obama zobrazený v časopise Newsweek ako Shiva (Ničiteľ vesmíru)?

Čo hovorí Biblia

V Biblii je toho viac, čo ukazuje minulosť aj budúcnosť. Či ste veriaci, alebo nie, je to jedno. Môžete tam nájsť vodítka čo sa počas uplynulých 2000 rokov dialo a čo sa bude diať.

V skratke: V týchto dňoch kresťania očakávajú druhý príchod Ježiša. Tomu majú predchádzať prírodné katastrofy, utrpenie, Veľký podvod a príchod antikrista. Antikrist sa bude javiť ako dobrý, bude hlásať jednotu a lásku. To je súčasť Veľkého podvodu. Tento antikrist bude požadovať od ľudí, aby prijali jeho značku na ruku, alebo na čelo. Kto neprijme túto značku, nebude môcť nakupovať, ani predávať a bude prenasledovaný. Vláda antikrista mala pôvodne trvať 7 rokov, no mala by byť skrátená [MAT 24, 22] a trvať približne 2 roky. Potom je očakávaný príchod pravého Ježiša, ktorý zabije antikrista, uvrhne do večného zatratenia tých, ktorí prijali antikristovu značku a spasí kresťanov.

Viac sa mi to nechce rozpitvávať, môžete si o tom prečítať tu: http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/biblia-a-koniec-casov/

Tiež stojí za prečítanie MAT 24, ZJ 13.

V knihe zjavenia (book of revelation) sa spomína “botomless pit” – bezodná diera. “Bottomless pit” je definovaný takto:

Niekto, alebo niečo, čo potrebuje alebo chce viac ako mu je dané, najmä peniaze. Je to (chudobná) krajina s bezodnou dierou dlhu – nekonečne zadĺžená krajina.

V roku 2008 bol dlh USA 10 triliónov dolárov. V roku 2015 je dlh USA 18 triliónov dolárov! Dosť bezodná diera, nemyslíte? Viac o prehľade zadĺženia USA nájdete tu: http://www.usgovernmentdebt.us/

Jade Helm a záhadné zatvorenie obchodných reťazcov Walmart

Od 15. Júla do 15. Septembra 2015 prebieha v 9 štátoch USA veľké vojenské cvičenie s názvom Jade Helm (v hebrejčine Jade Helm znamená “Božia ruka“). Okrem vojakov v uniformách sa pohybujú medzi civilistami aj vojaci v civile.

Podľa Tanachu operácia Jade Helm (Božia ruka) znamená pokus o zmenu/ohnutie budúcnosti vo svoj prospech.

Vzniklo veľa konšpiračných teórií o tomto cvičení. Jedna z konšpiračných teórií hovorí o záhadnom zatvorení obchodných reťazcov Walmart:

Pred letom 2015 bolo zatvorených 5 obchodov Walmart kvoli kanalizačným problémom. 5 obchodov má kanalizačné problémy v ten istý čas? Zamestnanci Walmartov tvrdia, že kanalizácia bola v poriadku a nedokážu uveriť, že oprava kanalizácie bude trvať 6 mesiacov. Nevideli pri Walmarte ani len jedno opravárske auto. Zato Walmarty strážia policajné autá.

Neskôr bol zatvorený ďalší Walmart. 6 obrovských obchodných centier v Amerike zatvorených z dôvodu kanalizačných problémov? Oficiálnemu dôvodu zatvorenia neveria ani zamestnanci. Súvisí to s niečim iným, s niečim veľkým.

Prírodná katastrofa

Zatvorenie 6 veľkých obchodných centier Walmart môže súvisieť s prírodnou katastrofou, na ktorú sa Amerika pripravuje “cvičením” Jade Helm. Môže to byť pád asteroidu, výbuch supervulkána v Yellowstone, alebo niečo iné. Môže to byť všetko dokopy. Uvidíme 23. Septembra.

Veľký podvod

Keďže Jade Helm (Božia ruka) znamená pokus o zmenu/ohnutie budúcnosti vo svoj prospech, bude to pokus USA o zachránenie si svojej kože. Ak padne dolár, USA budú opäť vo veľkých problémoch, ktoré ohrozia ich moc. Jediná záchrana pre nich je uskutočniť Veľký podvod, ktorý by mal USA zaručiť, že si udržia svoju moc. Tomuto Veľkému podvodu uverí mnoho ľudí. Vzniknú ďalšie konšpiračné teórie, ktoré budú odhalovať čo sa naozaj udialo.

Walmarty ako zhromaždisko ľudí

Ak nastane prírodná katastrofa, Walmarty budú slúžiť ako záchranné tábory.

Niektoré konšpiračné teórie hovoria, že operácia Jade Helm je príprava na vzburu občanov. Môže byť vyhlásený výnimočný stav, vďaka ktorému budú môcť zatýkať a väzniť ľudí bez dôvodu. Nastane akási totalita.

Prečo očakávať vzburu? Pozrite si čo nastalo v Argentíne v roku 2001 po ekonomickom kolapse:

Ovládanie a monitorovanie ľudí

Už dnes môžu o ľuďoch vďaka sociálnym sieťam analyzovať obrovské množstvo informácií. Jade Helm má v logu “Mastering the human domain (ovládanie ľudskej domény)”.

Len si to predstavte, keby dokázali kontrolovať každého občana. Akú by získali moc a kontrolu.

Konšpiračných teórií o Jade Helm je strašne veľa…

Či už veríte, alebo nie…

Ak spomenuté veci “náhodou” nastanú, bude to ešte zaujímavé. Možno je pre niektorých lepšie žiť v nevedomosti, no veci, ktoré nás pravdepodobne čakajú sú také zaujímavé a dôležité, že by bolo škoda o nich nevedieť. Je možné, že všetky konšpiračné teórie sú hovadiny, o to lepšie. Ale netreba to podceňovať.

Bdejte, lebo neviete ani dňa, ani hodiny” [Mt 25, 13]

Zdroje

O CERNe: http://www.metatech.org/wp/conspiracy/september-24-2015-23-cern/

Krvavý mesiac: http://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2015-september-28

Návštevy pápeža: http://www.usccb.org/about/leadership/holy-see/francis/papal-visit-2015/2015-papal-visit-schedule.cfm

Jade Helm: http://beforeitsnews.com/alternative/2015/07/warning-from-our-veterans-jade-helm-means-martial-law-videos-3183144.html

Walmart + Jade Helm: http://allnewspipeline.com/Wal_Mart_Bunker_And_Another_Wal_Mart_Closes.php

Walmart + Yellowstone: http://www.metatech.org/wp/earth-changes/yellowstone-volcano-walmarts-closed/

Mastering the human domain: http://www.mintpressnews.com/mastering-the-human-domain-whats-at-stake-with-jade-helm-15/207845/


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥