Predpovede na September 2015

Možno som naivný, paranoidný a náchylný prikladať zmysel konšpiračným teóriám. No udalosti, ktoré sú predpovedané na September 2015 nie sú až tak nereálne. Už tu bolo mnoho predpovedí o konci sveta. Na September 2015 je predpovedaných hneď niekoľko udalostí.

13. September 2015

Na internete môžeme nájsť veľa informácií hovoriacich o 13. Septembri 2015.

10.8.2015 13 September 2015 Google

Ekonomický kolaps nastane skôr, alebo neskôr, o tom niet pochýb. “Konšpiračné teórie” hovoria, že ekonomický kolaps nastane 13. Septembra 2015. Súvisí to s rokmi “Shmita“, ktoré sú cyklické a nastávajú každých 7 rokov. 11. Septembra v roku 2001 sme boli svedkami pádu dvojičiek. Koncom septembra v roku 2008 bola hospodárska kríza. Koniec ďalšieho roku Shmita je 13. Septembra 2015, kedy má nastať úplný pád dolára a spôsobiť tak celosvetovú hospodársku krízu, oveľa vážnejšiu aká bola v roku 2008. Viac o “Shmita years”, súvislostiach rôznych katastrof a čo nás čaká najbližšie dni sa dozviete v tomto videu:

Tento kolaps bude masívny:

Ak skrachuje USA, skrachuje s ňou v podstate celý svet. Celosvetová ekonomika sa zrúti ako domček z karát. Peniaze ako ich poznáme doteraz zmiznú z povrchu zemského, prakticky prestanú mať hodnotu. Najhodnotnejšie budú najzákladnejšie veci potrebné k životu ako jedlo a voda, medziľudské vzťahy, vzájomná pomoc… život v civilizácii nebude bezpečný, pretože všetkým nepripraveným ľuďom sa zrazu rozplynú všetky ich predstavy o bohatstve a prakticky prídu o všetko, ocitnú sa v núdzi, budú mať nedostatok jedla, vody a pre kúsok jedla budú schopní spraviť čokoľvek. Mestá a obce ovládne chaos. Preto bude najrozumnejšie odísť čo najďalej od civilizácie so zásobami jedla a iných potrebných vecí na prežitie na niekoľko mesiacov. Bude potrebné vytvoriť komunity, ktoré budú fungovať pokiaľ možno nezávisle od systému. Niektorým ľuďom sa to už podarilo. Práve toto bude príležitosť a impulz pre všetkých, ktorí rozmýšľali nad osamostatnením sa od systému. Ak sa budú ľudia spoliehať, že sa o nich štát, alebo niekto iný postará, nemusí to dopadnúť najlepšie. Ak si myslíte, že je to fikcia, prečítajte si tento článok: http://postapo.cz/soucasne-deni/postapo-zpravy-ze-sveta/jak-prezit-ekonomicky-kolaps-1-dil

Užitočný je aj Koučing prežitia sociálneho kolapsu: http://svetylko.blog.cz/1107/koucing-prezitia-socialneho-kolapsu

Ekonomickým kolapsom zmizne ilúzia (maya), že budovanie kariéry, peniaze a sláva patria medzi najvyššie hodnoty spoločnosti. Táto ilúzia sa rozplynie a ľudia budú musieť čeliť skutočnosti, skutočným hodnotám ako sú medziľudské vzťahy, vzájomná pomoc, jedlo, voda, strecha nad hlavou.

Pre mnohých bude táto zmena veľmi ťažká a nebudú jej chcieť uveriť. Nebudú chcieť vziať zodpovednosť za svoj život do svojich rúk, budú sa stále spoliehať na iných, na vládu, ktorá predsa musí vyriešiť vzniknutú situáciu…

Ľudia, ktorí ovládajú dnešný svet, samozrejme prídu s plánom ako túto krízu vyriešiť – 24. septembra 2015. Ak padne dolár, zo svetovej veľmoci (USA) sa stane svetová stoka. To USA nemôže dopustiť. USA má určite plán

23. September 2015

23 september 2015 google

Je plno konšpiračných teórií, ktoré hovoria o katastrofe, ktorá má nastať práve 23. Septembra. Najviac spomínaný je pád asteroidu do Atlantického oceánu pri pobreží juhovýchodnej Ameriky a následné tsunami, ktoré zasiahne východné pobrežie Ameriky.

Ak si myslíte, že by nás predsa o páde asteroidu varovali, ste na omyle. Astrofyzik z NASA vo videu hovorí, že pravdepodobnosť varovania je 0. Ak by aj varovali, už bude neskoro. Obchody budú vypredané/vyrabované do niekoľko hodín, zavládne panika ako ju poznáme z katastrofických filmov, cesty upchaté… Keď sa bude na Zem rútiť asteroid, ľudia to zistia tak, že pocítia zemetrasenie a uvidia žiaru na horizonte. Z 10% vesmíru, ktoré preskúmali, nehrozí nebezpečenstvo. Nedokážu ale povedať či nehrozí nebezpečenstvo z ostatných 90% vesmíru. Video končí vetou “Nie je otázkou či sa to stane, ale kedy sa to stane”. Na Youtube môžete nájsť desiatky videí o páde asteroidu na Zem aj o 23. septembri. Veľa šialených konšpiračných teórií, z ktorých ide mráz po chrbte. Novodobé poznatky NASA tvrdia, že nehrozí žiadny pád asteroidu.

O 23. septembri 2015 sa hovorí aj ako o “Veľkom podvode (Great deception)”, ktorý súvisí s biblickou predpoveďou. Viac o Veľkom podvode a konšpiračných teóriach pre September 2015 si môžete prečítať v tomto článku: http://blog.hromnik.com/2015/08/13/najsialenejsie-konspiracne-teorie-hovoriace-o-septembri-2015/

Stretnutie pápeža s Obamom

Na 23. september 2015 je naplánovaná návšteva pápeža Washingtonu a stretnutie s Obamom. Žeby náhodička? Pápež veľmi dobre pozná biblicé proroctvo, preto zvolil návštevu USA práve v týchto dňoch. Jedno nebiblické proroctvo hovorí:

“The papacy will have new rules. What was bad yesterday will be no longer. It will be protestant in it self, without to be. The protestants will be Catholics without to be. The Pope will go on journeys far from the Vatican, and will arrive to America, meanwhile the humanity will fall down.” (year 1938)

Ponechal som ho v pôvodnom znení, neviem ho celé poriadne preložiť. V skratke: Pápežstvo bude mať nové pravidlá. Čo bolo včera zlé, už nebude. Pápež podstúpi cesty ďaleko od Vatikánu a príde do Ameriky, medzitým ľudskosť/ľudstvo upadne. (rok 1938).

Obama o návšteve pápeža hovorí, že s pápežom budú preberať tieto témy: bieda, klimatické zmeny a konflikt na strednom východe.

Pápež sľubuje, že jeho návšteva USA bude pamätihodná.

24. September 2015

13. mája 2014 francúzsky minister zahraničných vecí Laurent Fabius povedal, že máme 500 dní na to, aby sme sa vyhli klimatickému chaosu. 500 dní od vyslovenia týchto slov pripadá práve na 24.-25. september 2015. Ak dopadne na Zem asteroid, spôsobí klimatickú zmenu,… Ak vybuchne nejaká veľká sopka, prípadne viac sopiek naraz, spôsobia klimatickú zmenu.

23. septembra bude pápež s Obamom preberať okrem iného aj klimatickú zmenu. Opäť, náhodička hodná konšpiračnej teórie. Pápež napísal encykliku (pápežský okružný list adresovaný všetkým) o klimatickej zmene, kde popisuje aktuálnosť tejto témy a dôležitosť jej riešenia.

24. septembra sa pápež (ako prvý pápež v histórii) zúčastní zasadania amerického kongresu, čož je niečo ako náš parlament, akurát oveľa významnejšie. S veľkou pravdepodobnosťou budú riešiť pád dolára a katastrofu, ktorá nastala, alebo nastane v najbližších hodinách, dňoch a mesiacoch. Pápež vystúpi verejne a bude mať čo povedať celému svetu. Mal by prísť s riešením na vzniknutú situáciu.

25. September 2015

25. septembra 2015 sa pápež František zúčastní zasadania Organizácie spojených národov (OSN). Na tomto zasadnutí nám predstavia Nový svetový poriadok. Tento nový svetový poriadok sa bude zdať na prvý pohľad ako skvelý, ako niečo, čo ľudstvo potrebuje. No či to naozaj bude také svelé, ukáže čas. Biblia hovorí, že sa jedná o Veľký podvod (Great deception). Môžete veriť tým, ktorí ovládajú tento svet a chcú mať ešte väčšiu moc?

Buďte pripravení

V najbližších mesiacoch počínajúc septembrom sa toho má diať naozaj veľa. Je to až príliš veľa “náhod” aby sme ich stále považovali za náhody alebo dokonca ignorovali.

Mojou morálnou povinnosťou je informovať vás o možných zmenách v blízkej budúcnosti aj za cenu toho, že spravím zo seba šaša, ktorý prikladá význam konšpiračným teóriam.

Je len na vás, ako tieto informácie využijete. Môžete si o tom naštudovať viac, alebo len mávnuť rukou a neveriť predpovediam.

Síce nie som veriaci, ale uznajte, že táto veta má niečo do seba:

Bdejte, lebo neviete ani dňa, ani hodiny (Mt 25, 13)

Je dobré byť pripravený. Predpovede hovoria, že ľudstvo čakajú udalosti aké ešte v celej svojej histórii nezažilo.

Predstavte si to ako keď v škole pani učiteľka povie, že vás bude skúšať priebežne počas roka. Vy netušíte, či vás vyvolá dnes, zajtra, alebo pozajtra. Preto by ste sa mali učiť počas celého roka, aby vás nezastihla nepripravených a nedostali by ste zlú známku. Tí, ktorí ignorujú slová pani učiteľky a nepripravujú sa, majú veľkú šancu, že prepadnú.

Musíte byť pripravení fyzicky, psychicky, duševne a materiálne. Ak podceníte prípravu čo i len jedného aspektu, zažijete šok a budete mať veľký problém s prispôsobením sa situácii.

Nepodceňujme situáciu

Chcem týmto vyzvať všetkých, ktorí nepodceňujú situáciu a chcú byť pripravení, aby sme spolu vymysleli záchranný plán a pripravili sa na nasledujúce mesiace. Ak majú uvedené situácie nastať, chcem aby ste boli somnou milí priatelia, aby sme vytvorili komunitu, ktorá má šancu na prežitie. Dajme hlavy dokopy kým nie je neskoro.

Toto je príležitosť pre všetkých vás, ktorí túžite žiť v súlade s prírodou, no ešte ste sa k tomu neodhodlali. Teraz je ten správny čas oslobodiť sa od prehnitého systému.

Moje nové motto znie: “Radšej sa pokúsiť prežiť pripravený, ako trpieť nepripravený“.

Zdroje

Informácie som čerpal z viacerých zdrojov, kresťanských, nekresťanských, konšpiračných,…

Proroctvá z minulého storočia: http://hercolano2.blogspot.sk/2012/10/the-benjamin-solari-parravicinis.html

Oficiálne návštevy pápeža: http://www.popefrancisvisit.com/official-final-schedule-of-pope-francis-u-s-visit-2015/

Stretnutie pápeža s Obamom: http://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2015/04/27/obama-and-pope-francis-will-discuss-climate-change-protection-for-religious-minorities/

Top 5 bodov z pápežskej encykliky: http://time.com/3925520/pope-francis-climate-change-encyclical/

Celá pápežská encyklika: http://w2.vatican.va/content/francesco/en/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

23.-24. September 2015: http://www.metatech.org/wp/conspiracy/september-24-2015-23-cern/

500 dní do klimatického chaosu: http://investmentwatchblog.com/french-foreign-minister-may-13-2014-less-than-500-days-to-climate-chaos-jade-helm-15/

Klimatický chaos a posledný súd: http://2fletchdr222.blogspot.sk/2015/05/500-days-to-avoid-climate-chaos-or-500.html

Ak tento supervulkán vybuchne, 2/3 Ameriky budú zničené: http://www.ryot.org/supervolcano-yellowstone-volcano-will-it-erupt/765673

6 Walmartov záhadne zavretých: http://www.metatech.org/wp/earth-changes/yellowstone-volcano-walmarts-closed/

Zoznam rôznych konšpiračných teórií, stojí to za to: http://www.metatech.org/wp/conspiracy/september-24-2015-23-cern/


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥