Pravá tvár Nového svetového poriadku

Plán Nového svetového poriadku je už na svete. Prečítajte si čo treba spraviť aby mohol nastať Nový svetový poriadok (ďalej NSP).

Nový svetový poriadok bude vyzerať ako nebo… spočiatku

Keď NSP príde na scénu, bude vyzerať lákavo, ba priam neodolateľne, ako niečo, čo tento svet potrebuje ako soľ. No nechci to.

Problém -> reakcia -> riešenie

NSP bude vyzerať ako RIEŠENIE na všetky problémy ľudstva. Bude sa zdať, že korupcia bola zastavená, zabráni sa 3. svetovej vojne, všetky regionálne konflikty budú vyriešené, bieda bude zmiernená, dlhy prestanú existovať, tajomstvá budú odhalené,… A masy ľudí, ktoré boli dlhodobo kŕmené negatívnymi správami s radosťou prijmu NSP.

A tak funguje problém -> reakcia -> riešenie keď chce niekto nastoliť NSP pre celý svet. Zámerne vytvorí veľa hrozných problémov a katastrof. Zaistí, že verejnosť je dostatočne informovaná o týchto udalostiach (neustálym bombardovaním negatívnymi správami cez mainstreamové a alternatívne médiá) a následne im predstaví riešenie na všetky problémy – NSP. V tejto poslednej fáze ľudia nedostanú niečo škaredé či desivé. Dostanú niečo veľmi príjemné a lákavé. A keď to prijmu a začnú byť na tom opäť závislí, začnú sa uťahovať skrutky znova.

Úplná kontrola financií

Bude platiť iba elektronická mena. Vaše útraty peňazí budú monitorované a vaša transakcia bude zablokovaná ak sa im nebude zdať účel transakcie. Samozrejme vám dajú dobrý dôvod prečo musia monitorovať všetky peniaze – pretože je dôležité zastaviť “terorizmus”.

Dajú všetkým štartovací účet

Najväčšie lákadlo pre ľudí bude “niečo zdarma”. Jeden zo spôsobov ako vykoreniť biedu vo svete, je zaviesť jednotnú menu a všetkým dať rovnaké podmienky na štart. Všetkým zaviesť štartovací účet, na ktorom budú mať určitú sumu peňazí.

Jednoducho nalákať ľudí do klietky a neskôr ju zaklapnúť. Lišiacky plán, čo?

Ako vyzerá dnešný svet?

Len sa pozrite vôkol seba ako vyzerá dnešný svet. Prakticky všetky krajiny sú zadĺžené až po uši a ich dlh stále rastie. Svet sužujú neustále vojny a konflikty. Státisíce ľudí utekajú do Európy aby si zachránili život. Európa nedokázala ustrážiť svoje hranice a tak je možné, že sú medzi utečencami aj extrémisti z teroristických organizácií. Vylúčiť sa to nedá. Európania sú z toho zúfalí. Jediné riešenie situácie je mier a ten je v nedohľadne. A veľa iných svetových problémov… Príde Nový svetový poriadok s riešením na všetky tieto problémy? Čo myslíte?

Doplnkové štúdium

False East/West Paradigm Hides The Rise Of Global Currency: http://www.alt-market.com/articles/2126-false-eastwest-paradigm-hides-the-rise-of-global-currency

The Multilateral/Multipolar New World Order will seem like heaven… at first: http://redefininggod.com/2014/11/the-multilateralmultipolar-new-world-order-will-seem-like-heaven-at-first/

Nový svetový poriadok: http://blog.hromnik.com/2015/08/26/novy-svetovy-poriadok/


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥