Viete čo je temná Kabala?

Stavím sa, že 99% z vás netuší čo je temná Kabala, skrátene Kabala. Google vám napovie, že je to druh židovskej mystiky, kde sa ten, kto ju praktikuje (mystik), snaží oslobodiť od všedných starostí a priblížiť svoju dušu k Bohu. No Kabala má aj druhý význam. Existuje spoločenstvo ľudí zvané temná Kabala.

Čo je (temná) Kabala?

Temná Kabala je spoločenstvo ľudí, ktorí ovládajú dianie na Zemi. Majú poznanie Kabaly a toto poznanie využívajú na ovládanie ľudí. Kabala vytvorila celý súčasný spoločenský systém a má ho (zatiaľ) pod kontrolou. Predstavte svet ako bábkové divadlo a Kabalu ako tých, čo poťahujú za šnúrky bábok.

kabala

Bábky urobia presne to, čo Kabala chce. Je tomu možno ťažké uveriť, no svet je jedno veľké bábkové divadlo, ktoré je ovládané Kabalou. Pre Kabalu je tento svet iba hra a ľudia sú ich bábky. Môžu si s nimi robiť čo sa im zachce kým ľudia žijú v nevedomosti.

Prečo je temná?

Ak by bola Kabala spoločenstvo, ktoré chce ľuďom to najlepšie, neboli by na svete vojny, násilie, strach, nenávisť,… Práve Kabala udržuje ľudí trvale v strachu, vytvára vojny, konflikty medzi národmi,… Kabala je veľmi rafinovaná, veľmi temná. Takmer nikto nevie, že existuje. Ťahá za nitky tam, kde vie, že je to potrebné aby dosiahli presne to, čo chcú. A ich zámery ani pri najmenšom nie sú pre dobro bežných ľudí. V skutočnosti im na ľuďoch nezáleží. Je im jedno, že vo vojnách, ktoré vyvolali, zomrelo už nespočetne veľa ľudí.

Mainstreamové média sú kontrolované Kabalou. Všetky veľké konflikty na svete sú vyvolané Kabalou. Kabala robí všetko preto, aby si udržala svoju moc. Seje do ľudí nenávisť, strach, hnev, pretože ľudia v strachu sa dajú jednoduchšie ovládať. Je jednoduché predať pancierové dvere človeku, ktorý sa bojí o svoj majetok pretože videl v správach zlodejov.

Čo vlastne robí?

Ako už bolo spomenuté, Kabala ovláda celý svet. Vytvorila celý systém ako ho poznáme dnes: ekonomiku, zdravotníctvo, školstvo, potravinársky, farmaceutický a iné priemysly, médiá, štáty, únie, všetko na čom sú ľudia nejakým spôsobom závislí. Všetko toto má pod palcom. A nie len to. Všetky vírusy ako Prasacia chrípka, AIDS, Ebola,… za tým všetkým je Kabala. Väčšina utrpenia, ktoré je na svete, je vytvorené a udržiavané Kabalou. Udržuje ľudí v ilúzii a strachu.

Všetky veľké konflikty, ktoré poznáme, boli vyvolané Kabalou za nejakým účelom. Aj dnešné konflikty a celosvetové problémy majú nejaký účel. Môžte si o tom prečítať v článku “Pravá tvár Nového svetového poriadku“.

Keby ste vedeli aké techniky používajú na udržanie ľudí v nevedomosti, krútili by ste hlavou, ani by ste tomu neverili. Sú totiž stále veľkým množstvom ľudí považované za konšpiračné teórie, no čoskoro budú prekuknuté. Ľudí sa prebúdza stále viac a viac.

3.9.2015 stop bombing people

Médiá sú ich najmocnejší nástroj, ktorý formuje názory a myslenie ľudí presne tak, ako to zrovna potrebujú.

Čo chce dosiahnuť?

Kabala síce má moc nad celým svetom, no postupne túto moc stráca ako sa ľudia začínajú uvedomovať. Začínajú si uvedomovať nezmyselnosť nastavenia tohto systému. Začínajú si uvedomovať, že je niečo zle. Prebúdzajú sa. A toto Kabala nemôže dopustiť. Jej posledným pokusom bude vytvorenie Nového svetového poriadku, ktorým chcú dosiahnuť neobmedzenú kontrolu celého ľudstva. Veľa ľudí sa nechá opäť chytiť do pasce, no uvedomelí to prekuknú a nedajú sa zviesť.

Kabala musí prehrať

Ak sa 99% ľudí uvedomí, už viac nebudú chcieť viesť vojny, nebudú slúžiť strachu, ale láske. Jediná cesta ako poraziť Kabalu a priniesť na svet mier a lásku je uvedomením celého ľudstva. Ak sa toto stane, Kabala prehrá a ľudia budú môcť žiť konečne slobodný život plný radosti a lásky.

Na to aby sa to stalo, bude potrebné veľa úsilia. Všetci ľudia sa musia spojiť a pochopiť, že si majú navzájom pomáhať, nie sa navzájom nenávidieť a vraždiť. Všetci musia pochopiť jednotu.

Ak moc lásky preváži nad láskou k moci, svet spozná mier. – Jimi Hendrix

Život bez temnej Kabaly

Viete si predstaviť život bez temnej Kabaly? Bez všetkého toho zlého, čo tu priniesla a udržuje?

Život bez temnej Kabaly bude v prvom rade slobodný. Už žiadne otročenie za minimálnu mzdu vo fabrikách. Každý človek bude mať všetkého dostatok, pretože ľudia budú vedieť, že sú si všetci rovní. Ľudia si budú navzájom pomáhať. Už žiadne vojny, násilie, strach, hnev, chudoba,… Prosím nemýlte si to s Novým svetovým poriadkom. Nenechajte sa chytiť do pasce.

Na svete bude vládnuť láska namiesto nenávisti, šťastie namiesto nešťastia, radosť namiesto smútku, smiech namiesto plaču… svet sa zmení na raj, ale najskôr je potrebné urobiť raj v sebe samom. A musí tak urobiť každý človek žijúci na Zemi.

Chcem vedieť viac!

Ak sa chceš dozvedieť viac o špinavostiach Kabaly, môžeš si o tom prečítať v tomto článku: http://www.nwosurvivalguide.com/

Ak neveríš, uveríš. Uvedomenie/Prebudenie je jediná schodná cesta k lepšiemu životu.


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥

  • Ele Elementar

    ?