Posolstvo pre nasledujúce roky

Ak bude ľudstvo pokračovať tak, ako doteraz, čaká ho nie moc svetlá budúcnosť. Ľudstvo a planétu Zem čakajú veľmi, veľmi ťažké časy pokiaľ sa ľudia nezmenia a nezačnú robiť potrebné kroky pre záchranu planéty, ktorú sami devastujú. Ľudia sú na planéte ako parazity. Spôsobujú viac škody ako úžitku. Planéta Zem už to dlho nevydrží.

Ak sa ti nechce čítať, pozri si vlog (5 min):

Netýka sa to len problémov životného prostredia, ale aj vojen, hnevu, nenávisti a iných nie moc pekných vlastností a činov ľudí. Ľudia si jednoducho vytvárajú peklo na Zemi.

Spoločnosť sa stáva čoraz čudnejšou. Všetko čo mohlo byť spravené z materiálnych pohnútok, bolo spravené. A teraz ľudia nevedia čo majú robiť. Všetko čo dokážu spraviť je spraviť si divný účes, alebo potetovať svoje telo od hlavy až po päty. Čo nové ešte dokážu? Ľudia začnú robiť viac a viac zvláštnych vecí, pretože chcú robiť niečo nové.

Dnešná spoločnosť zavrhuje duchovný život. Ak sa spoločnosť nevráti späť k duchovnu, je odsúdená na zánik. Ľudia musia začať praktikovať nenáboženský duchovný proces vo veľkom. Tento proces sa neviaže na žiadne náboženstvo, či ideológiu. Je to jednoduchý proces, ktorý vráti ľuďom ľudskosť. Doteraz boli spravené možno malé opravy tu a tam, ľudia niečo vyskúšali, ale ešte to nebolo spravené vo veľkom merítku. Dnes sa to dá s dostupnou technológiou uskutočniť vo veľkom.

Bude to najdôležitejšia vec, ktorú môže súčasná generácia ľudí spraviť. Má výsadu spraviť veľkú zmenu v ľudskom vedomí.

Ak budú ľudia robiť príliš veľa externého inžinierstva, zničia si planétu. Je čas, aby sa ľudia obrátili do seba, aby začali robiť vnútorné inžinierstvo a nespôsobovali tak žiadnu škodu vonku. Ľudí čaká veľa práce, ktorú budú musieť urobiť vo vnútri seba. Ak ľudia neprijmú túto možnosť vnútornej práce a nezačnú ju praktikovať vo veľkom, tak si jednoducho vďaka súčasnému priemyslu a vonkajšiemu inžinierstvu zničia planétu. Všetko tomu nasvedčuje.

evolution - go back we fucked up everything

Toto posolstvo pochádza od osvieteného človeka menom Sadhguru. Ja a veľa iných ľudí sa s ním plne stotožňujem. Nenáboženským procesom myslí meditáciu Isha Kriya, ktorá je zatiaľ dostupná len v angličtine: http://www.ishafoundation.org/Ishakriya/FAQs. Prípadne akákoľvek iná meditácia vám pomôže praktikovať vnútorné inžinerstvo, vďaka ktorému začnete používať vonkajšie inžinierstvo rozumnejšie. O meditáciach píšem v článku “Čo mi dala meditácia“.

Budúcnosť ľudstva a planéty závisí na jednotlivcoch. To, ako bude vyzerať naša planéta o 50 rokov závisí od nás tu a teraz. Nenechávajme to na ďalšiu generáciu. Neurobme osudovú chybu. Môžeme zmeniť svet. No najskôr musíme zmeniť seba. Jeden múdry človek menom Mahatma Gándhí raz povedal: “Buď zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete“.

kto chce zmenu

Zmena nepríde len tak. Nemôžeš očakávať, že svet sa zmení bez toho, aby si sa zmenil ty. Predstav si planétu Zem ako živú bytosť. Ľudia sú jej bunky. Tieto bunky sú lenivé, smutné, ustráchané, plné hnevu a nenávisti k ostatným bunkám, vzniká rakovina. Rakovina Zeme. Zem môže na rakovinu zomrieť ak sa bunky nezačnú správať lepšie. Ak sa jednotlivé bunky nezmenia, Zem čaká smrť a jej bunky zákonite takisto.

Môžete žiť ako doteraz, nemusíte sa meniť. Môžete zvaľovať vinu na iných. Môžte ukazovať prstom – on za to môže, on je rakovinová bunka. Je to pohodlnejšie, ja viem. Ale potom vás chcem vidieť ako budete vysvetľovať ďalším generáciam prečo ich čaká s veľkou pravdepodobnosťou záhuba. Oni budú potom ukazovať prstom na vás – vy za to môžete, vy ste nič nespravili pre lepšiu budúcnosť a kvoli vám teraz umiera naša matka Zem. Kvoli vám zomrieme aj my. Pozrite sa čo ste porobili, no len sa pozrite aké svinstvo ste dovolili páchať na vašej vlastnej matke Zemi.

Na záver mám pre vás odkaz od našej matky Zeme. Odkazuje: “Upracte si svoj neporiadok. S láskou, vaša Mama”.


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥