V akej dobe žijeme a čo nás čaká?

Jednou z mojich záľub je zamýšľanie sa a pozorovanie života. Pozorujem ako žijú ľudia, ako funguje príroda a ako žijem a fungujem ja. Postupne si uvedomujem rôzne veci a práve som si uvedomil v akej dobe žijeme. Žijeme v úžasnej dobe aj keď si to mnohí ešte neuvedomujú.

Ak sa ti nechce čítať, pozri si vlog (7 min):

Prebudení a neprebudení

Medzi neprebudenými a prebudenými je pomerne veľká priepasť. Neprebudení si myslia, že prebudení majú nasadené ružové okuliare, pretože vedia, že svet môže byť bez vojen, násilia, hnevu, nenávisti a podobných šialeností. Neprebudení si to ani len nevedia predstaviť pretože sami v sebe živia strach, hnev, nenávisť a iné nepekné vlastnosti a emócie. Preto nedokážu vidieť, že svet môže fungovať aj bez negativity.

Existujú ešte ľudia, ktorí sú na medzistupni medzi neprebudenými a prebudenými. Uvedomujú si stále viac a viac vecí a majú veľký potenciál sa prebudiť.

Žijeme v dobe kedy je najdôležitejšie prebudenie čo najväčšieho počtu ľudí. Uvedomelých ľudí pribúda stále viac a viac.

Ego stráca nadvládu

Všímam si, že ľudia už nehľadia len na seba, ale vnímajú potreby ostatných a pomáhajú tým, ktorí pomoc potrebujú. Samozrejme, stále sa nájdu aj takí, ktorých ovláda ego, hľadia len na seba a musia mať za každú cenu pravdu. Ale všímam si, že pribúda ľudí, ktorí ovládli ego.

Hurá do jednoty

To, že na ľudí prestáva mať vplyv ego, má za následok to, že ľudia začínajú pociťovať jednotu. Už nie je len JA, ale vnímajú viac MY. Začínajú viac vnímať, že všetci ľudia sú si rovní. Každý človek túži po šťastí, láske a hojnosti. Každý človek je vo svojej podstate rovnaký a má rovnaké potreby. Tak načo rozdeľovať ľudí do rôznych skupín ako napríklad rasy, národy, alebo menšiny? Všetci sme ľudia. Všetci sme jedna veľká ľudská rodina, ktorá má spoločný domov – Zem. Ak budeme všetci ťahať za jedno lano, dosiahneme oveľa viac ako keby každý ťahal za iné lano a pretláčal sa s ostatnými.

V jednote je sila. Smerujeme do jednoty a dosiahneme veci doposiaľ nevídané. Smerujeme do obdobia, ktoré vraj ešte v histórii ľudstva nebolo. Máme sa na čo tešiť. Nie je to výmysel. Každý z nás to cíti.

Čistenie vzťahov

Ľudia začínajú čistiť vzťahy. Zisťujú, že keď si najskôr vyriešia problémy sami so sebou, tak problémy s ostatnými akoby zázrakom zmiznú. Najskôr si musíme urobiť poriadok sami so sebou, následne očistiť vzťahy v rodine, potom s priateľmi a naše vnímanie sveta sa zmení. Prestaneme mať akékoľvek problémy s kýmkoľvek. Ostane len láska a pochopenie.

Láska a sebaláska

Mnohí ľudia začínajú pociťovať sebalásku a tiež bezpodmienečnú lásku ku všetkým a všetkému, k celému stvoreniu. Nenávisť plodí nenávisť. Násilie plodí násilie. A láska? Láska predsa plodí lásku. Ak budeme vôkol seba šíriť lásku, stane sa zázrak. Skúste to a uvidíte. Najskôr musíte objaviť lásku v sebe a potom ju môžete rozdávať všade naokolo. Najskôr musí oheň lásky horieť vo vás a potom môžete zapaľovať všetko vôkol seba. Keď spojíme svoje plamienky lásky do jedného obrovského plameňa, chytí sa od nás celý svet. Toto nie je utópia, to je realita, ktorá je už za rohom. Ja ju vidím, vy nie? Skúste v sebe zapáliť lásku a uvidíte to tiež.

Vzdelávanie sa

Dnešná doba je informačná. Máme prístup k informáciam lusknutím prsta. Veľa ľudí túto informačnú dobu využíva na vzdelávanie sa. Môžeme sa vzdelávať v rôznych oblastiach.

Zákon príťažlivosti

Veľa ľudí zaujíma zákon príťažlivosti. Preotože vďaka nemu si dokážu vyskladať presne taký život aký chcú žiť. V tejto dobe sa ľudia učia využívať tento vesmírny zákon. Pred pár rokmi ľudia nemali ani tušenie že zákon príťažlivosti vôbec existuje a dnes sa ho už učia používať. Doba je rýchla. Dnes sa o zákone príťažlivosti učia milióny ľudí a o pár rokov ho budú ovládať a naplno využívať. Predstavte si spoločnosť, ktorá si dokáže prispôsobiť realitu podľa svojich predstáv. To je niečo úžasné. A nie je to ani také sci-fi ako sa môže zdať. Zákon príťažlivosti je reálny zákon, ktorý funguje a veľa ľudí ho vedome využíva. Zatiaľ ho ľudia využívajú ako jednotlivci ale keď ho začnú využívať v skupinách, bude to zaujímavé. Zatiaľ si ani nedokážem predstaviť či je vôbec možné využiť zákon príťažlivosti v skupine. Budeme to musieť vyskúšať.

Čo nás čaká?

Ako tak sledujem svoje okolie, tak nás čaká svetlá budúcnosť plná lásky, šťastia a hojnosti. Ľudia si navzájom pomáhajú, vytvárajú úžasné veci a naprávajú škody, ktoré doposiaľ napáchali. Z deštruktívneho správania sa stáva tvorivé. Ľudia už viac nechcú ničiť, chcú tvoriť. Už viac nechcú žiť pod nadvládou, chcú žiť slobodne.

Stačí len sledovať seba a svoje okolie a uvidíte to, čo vidím ja. Uvidíte, že nás čaká raj na Zemi. Za akú dobu si ho vytvoríme je len na nás. Je len na nás či budeme dávať silu deštruktívnym myšlienkam a činom, alebo sa naplno oddáme Láske a budeme sa snažiť dosiahnuť raj na Zemi. Uvedomujem si, že moje slová znejú ako slová blázna, ale nemôžem si pomôcť. Chcem aby ste vedeli akými očami vidím svet ja a chcem aby ste ho videli rovnako. Nie je na tom nič zlé milovať všetko a všetkých. Na rozdávaní a šírení lásky tiež nie je nič zlé. Je to potrebné ako soľ. Hlavne v dnešnej dobe. V dnešnej spoločnosti sú šťastní a láskyplní ľudia považovaní za čudákov a za bláznov. Dnešná spoločnosť je zvrátená. Ale dlho nebude. Môžeme to zmeniť. Spoločne. Spoločne môžeme rozdávať radosť a lásku. Čím viac nás bude, tým väčší to bude mať efekt. Rozmrazíme zamrazené srdcia ľudí a prebudíme v nich lásku, o ktorej ani netušili.

Počuli ste slová blázna, ktorý dostal tento titul od bláznivej spoločnosti.

Možno nás ešte čakajú ťažké skúšky a ťažké časy, ale keď ich prekonáme, nastane doba o ktorej sa mnohým ani len nesnívalo. Ľudia a planéta Zem konečne zažije jednotu.

Láska a zdravý rozum nakoniec zvíťazia.


Upozornenie: Články boli napísané s určitým stupňom vedomia. Keďže sa neustále vyvíjam, staršie články nemusia odzrkadľovať môj súčasný stav vedomia. Nie so všetkými článkami sa v súčasnosti stotožňujem. Avšak sú ponechané pre tých, ktorí sa nachádzajú na rovnakom alebo podobnom stupni vedomia akým boli články písané.
Ak ti článok pomohol, môžeš prejaviť svoju vďaku aj finančným príspevkom:

IBAN: SK3356000000004419953001

Ďakujem za každý jeden príspevok ♥ Nech Vás Láska sprevádza ♥